Mobilios ir stacionarios vaakuminės stotys

UAB “Aplinkos švara” yra Švedijos kompanijos DISAB atstovas Baltijos šalyse. Ši kompanija gamina ir tiekia itin galingus mobilius ir stacionarius pramoninius vaakuminius siurblius, skirtus surinkti ir transportuoti birias bei skystas medžiagas. Vaakuminiai siurbliai gali tiek surinkti, tiek ir pašalinti surinktas į rezervuarą medžiagas. Surenkamos gali būti praktiškai visų tipų medžiagos, kurios telpa į surinkimo žarną ir jos gali būti pakeliamos į 100m aukštį. Taip pat ši įranga tinkama surinkti aplinkai bei gyvybei pavojingas medžiagas. Visi vaakuminiai siurbliai yra nestandartiniai ir gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius. Tokios vaakuminės stotys yra itin aktualios pramonės šakose tokiose kaip betono, cemento, popieriaus, metalo, maisto ir kt., kuriose keliami aukšti gamtosauginiai EU direktyvas atitinkantys reikalavimai bei saugumas. Taip pat, esant poreikiui, yra galimybė įsigyti ir naudotą vaakuminę įrangą.

Šiuo metu DISAB siūlo dviejų tipų vaakuminius siurblius:

1. Mobilūs vaakuminiai siurbliai tinkantys surinkti bei transportuoti birias medžiagas. Šių siurblių žarnos gali būti 20cm diametro ir tai leidžia rinkti dideles frakcijos medžiagas bei pakelti jas į 100m aukštį. Specialūs filtrai sumažina dulkių išmetimą iki 1,3mg/m³ bei speciali garso izoliacijos sitema sumažina triukšmo lygį iki 7dBA (7 metrų nuo siurblio atstumu). Vaakuminiams kompresoriams suteikiama 3 metų garantija.

2. Stacionarūs elektriniai (nuo 5 iki 160kW) bei dyzeliniai vaakuminiai itin mažo triukšmingumo siurbliai skirti siurbti bei transportuoti surinktas medžiagas uždaroje sistemoje. Stacionari vaakuminių siurblių sistema susideda iš vaakuminio siurblio, filtrų bei vamzdžių, kuriais transportuojamos surinktos medžiagos. Stacionaraus vaakuminio siurblio dydis bei galingumas priklauso nuo surenkamų medžiagų frakcijos dydžio, atstumo kur medžiagos surenkamos bei transportuojamos ir reikalingo surinkti medžiagų kiekio. DISAB tiekia ir siūlo tiek atskirus stacionarius vaakuminius siurblius, tiek ir pilną siurbimo sistemą įskaitant transportinius vamzdynus ir filtravimo sistemą.

 

 

Jums pageidaujant mūsų specialistai gali atvažiuoti ir padėti išsirinkti bei pritaikyti jums tinkamą vaakuminio siurbimo įrangą maksimaliai užtikrinant efektyvų sistemos veikimą be jokių išankstinių sutarčių ir kaštų. Atliekame siūlomų sistemų montavimo darbus, taip pat teikiame serviso paslaugas bei organizuojame atsarginių dalių tiekimą.

Šalia atliekų tvarkymo įrangos taip pat siūlome naują ir naudotą įrangą iš Skandinavijos:

•    komunalinių atliekų surinkimo mašinas;
•    nuotekų sitemų priežiūros technika;
•    atliekų presavimo bei rūšiavimo įrangą.

Išsakykite savo reikalavimus – mes rasime jums tinkantį sprendimą!

www.disab.se/