Speciali nuotekų sistemų priežiūros technika

UAB “Aplinkos švara” yra Vokietijos kompanijos “Muller” atstovas Baltijos šalyse. Ši kompanija gamina ir tiekia specializuotas nuotekų sitemos priežiūros mašinas. Šios mašinos gali būti standartinės arba pagamintos pagal specifinius jūsų reikalavimus. Jomis galima efektyviai pašalinti skystas nuotekas bei išplauti nuotekų vamzdynus, drenažo sistemas. Kompanija “Muller” siūlo platų šios technikos pasirinkimą: nuo mažesnio galingumo mašinų, tinkančių privačių namų skystų nuotekų pašalinimui iš valymo įrengimų ar rezervuarų ir vamzdyno praplovimui, iki galingų, tinkančių didelio diametro vamzdžių valymui. Taip pat ši technika gali būti pritaikyta pavojingų skystų medžiagų surinkimui bei naftos produktų surinkimui ir valymui.

Šiose mašinose yra įdiegots pačios moderniausios technologijos, atitinkačios ES aplinkosaugines direktyvas ir reikalavimus. Viena iš tokių naujovių yra speciali plovimui naudojamo vandens valymo sistema, kuri leidžia plovimui panaudotą vandenį išvalyti ir naudoti kitam plovimui. Tokiu būdu yra taupomi ne tik vandens resursai, bet ir nuotekų sistemos plovimo kaštai. Kompanijai yra suteiktas DIN EN ISO 9001 sertifikatas.

Taip pat, esant poreikiui, yra galimybė įsigyti ir naudotą techniką.

Jums pageidaujant galime jus konsultuoti nuotekų valymo technikos įsigijimo klausimais. Taip pat teikiame serviso paslaugas bei organizuojame atsarginių dalių tiekimą.

Išsakykite savo reikalavimus – mes rasime jums tinkantį sprendimą!

www.mueller-umwelt.de/