Atliekų presavimo ir rūšiavimo įranga

UAB “Aplinkos švara” yra Švedijos kompanijos “Presona” atstovas Baltijos šalyse. Nuo 1971 metu “Presona” yra buitnių atleku presavimo sitemų gamintojas ir tiekėjas į daugiau kaip 60 pasaulio šalių. Visi buitinių atliekų presai yra pagaminti pagal unikalią kompanijos “Presona” sukurtą presavimo sistemą. Kompanija taip pat tiekia atliekų tvarkymo sistemas efektyviam atliekų panaudojimui kartono ir popieriaus pramonėse, spaustuvėse bei perdirbamų atliekų rūšiavimui iš buitinių atliekų. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir naudotą įrangą.

Šiuo metu “Presona” gamina ir tiekia tokias atliekų tvarkymo sistemas:

1.    SP serijos presai skirti spaustuvėms, popieriaus, kartono ir kitoms pramonės šakoms, kur reikalingi nedideli presai mažiems atliekų kiekiams suspausti.
2.    LP serijos pilnai automatizuoti presai skirti visų tipų atliekų presavimui, kur reikalingi dideli pajėgumai. Šie presai gali suspausti nuo 4 iki 50 tonų atliekų per valandą.
3.    Rūšiavimo linijos skirtos perdirbimui tinkamų medžiagų išrinkimui iš buitinių atliekų.
4.    Atliekų išrinkimo sistemos skirtos racionaliam ir efektyviam popieriaus atliekų valdymui tose pramonės šakose, kuriose yra naudojama daug popieriaus (pakavimo, spausdinimo ir kt. pramonės šakose).

 

Labai svarbu yra tai, kad “Presona” gamina ir tiekia ne vien įvairių atliekų presavimo įrangą atskirai, bet ir gali pateikti pilnai automatizuotą, sukomplektuotą atliekų perdirbimo sistemą, pritaikytą pagal užsakovo pageidavimus bei poreikius.

Norint išsirinkti tinkamą buitinių atliekų perdirbimo įrangą, arba visą sistemą, svarbu žinoti keletą dalykų:

1.    Reikalingas suspausti atliekų kiekis per valandą tonomis arba kubiniais metrais.
2.    Kokios atliekos turi būti suspaudžiamos (buitinės atliekos, popierius ir t.t.)
3.    Pageidaujamas atliekų tvarkymo įrangos dydis ir svoris.

Jums pageidaujant mūsų specialistai gali atvažiuoti ir padėti jums atsakyti į aukščiau paminėtus klausimus bei pritaikyti atliekų tvarkymo sistemą jūsų poreikiams, maksimaliai užtikrinant efektyvų sistemos veikimą be jokių išankstinių sutarčių ir kaštų. Taip pat teikiame serviso paslaugas ir atsargines dalis mūsų siūlomai įrangai.

 

Šalia atliekų tvarkymo įrangos taip pat siūlome naują ir naudotą įrangą iš vakarų Europos:

•    komunalinių atliekų surinkimo mašinas;
•    nuotekų sitemų priežiūros techniką;
•    mobilias ir stacionares vaakumines stotis.

Išsakykite savo reikalavimus – mes rasime jums tinkantį sprendimą!

www.presona.se/